ТРЕШ

Двоє чоловіків травмувалися від ворожих атак в Нікопольському районі

Протягом дня від ворожих атак потерпала Нікопольщина. Ворог бив по самому Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Покровській громадах. Застосовував безпілотники та артилерію.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак, передає Інформатор.

15 серпня від ворожих атак постраждали 23-річний та 41-річний чоловіки. Вони лікуватимуться амбулаторно. 

Також внаслідок обстрілів пошкоджена агрофірма, підприємство, інфраструктура, 5 багатоквартирних будинків. Побита й приватна оселя, ще дві – зайнялися, вогонь загасили. Понівечені гараж та авто.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Нікопольському районі чоловік знайшов на подвір’ї касетний боєприпас. Також ми писали, що ворожа атака спричинила масштабну пожежу в Нікопольському районі.

Олена Шевченко

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас