Протягом дня росіяни цілили по Нікопольщині безпілотниками й обстрілювали з артилерії. Під ударом був Нікополь, Червоногригорівська, Покровська та Марганецька громади. На жаль, є загиблий і постраждалі.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на очільників Дніпропетровської облради Миколу Лукашука та ДніпроОВА Сергія Лисака.
25 квітня під час артобстрілу постраждали троє жінок – 62, 83 та 80 років і чоловік 46 років. Постраждалого доставили до лікарні. Медики боролися за його життя, але врятувати, на жаль, не вдалося. Чоловік помер від отриманих травм.
Також в районі сталася пожежа. Пошкоджене підприємство, приватні будинки, адмінбудівля, магазин, господарська споруда, авто та газогін.
Раніше Інформатор повідомляв, що через 4 місяці після мобілізації на фронті загинув боєць з Нікополя. Також ми писали, що мешканців Нікополя попереджають про загрозу атак дронами «Молнія».
Олена Шевченко