Ветеранів, які проходять реабілітацію на Дніпропетровщині, запросили позайматися академічним веслуванням і параканое. Потренувалися в компанії паралімпійців національної збірної. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/3.jpg)
Спортсмени-паралімпійці провели тренування для ветеранів
«Бійці активно провели час. Старанно вправлялися на спеціальних тренажерах. Зворушлива й невимушена взаємодія чемпіонів із захисниками. За принципом «рівний-рівному». Це саме той сенс, який ми закладали у проєкт #ТитаниUA. Таких зустрічей буде більше. Покажемо оборонцям різноманіття видів спорту, якими вони можуть займатися. Долаючи обставини й стаючи сильнішими», – наголосив очільник регіону Сергій Лисак.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/4.jpg)
Тренування з академічного веслування і параканое
Заступник начальника ОВА Ірина Грицай додала, що багато бійців зацікавилися веслуванням на тренажерах. Навіть планують брати участь у змаганнях.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/2.jpg)
Заступник начальника ОВА Ірина Грицай
«Для нас важливо, щоб ветерани проходили спортивну реабілітацію. Вже долучили їх до плавання, настільного тенісу. В планах метання ядра, атлетика», – сказала Ірина Грицай.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/1.jpg)
Ветерани проходять реабілітацію на Дніпропетровщині
«Я отримав поранення в січні цього року. Зараз ще на навчальному протезі. Хочу якнайшвидше стати на ноги. Ампутація не перекреслює життя. Воно прекрасне, наповнене яскравими барвами. Я завжди побратимам про це кажу», – розповів військовий Микола.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/3.1.jpg)
Потренувалися в компанії паралімпійців національної збірної
Роман Полянський двократний паралімпійський чемпіон. Налаштовує себе боротися за медалі на іграх у Парижі.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/5.jpg)
Це саме той сенс, який закладали у проєкт #ТитаниUA
«Я вже 10 років займаюсь академічним паравеслуванням. Ми завжди готові підтримати оборонців. Ті, хто приходить, неодмінно стає частиною нашої спортивної родини», – розповів Роман.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/6.jpg)
Ірина Грицай додала, що багато бійців зацікавилися веслуванням на тренажерах
Серед паралімпійців і Володимир Дзюбинський. Багаторазовий чемпіон України, призер Європи, фіналіст світових змагань.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/7.jpg)
Проєкт #ТитаниUA
Після початку повномасштабної війни пішов добровольцем на фронт. Втратив кінцівку під час бойового завдання.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/8.jpg)
Таких зустрічей буде більше
Зізнається, спорт повернув його до життя. Допомагає відновлюватися в рази швидше. Як тільки став на протез, Володимир знову почав тренуватися. Тоді ж долучився до паралімпійського руху. Зараз мотивує хлопців своїм прикладом.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/9.jpg)
“Покажемо оборонцям різноманіття видів спорту, якими вони можуть займатися”, – Сергій Лисак
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/04/10.jpg)
Долаючи обставини й стаючи сильнішими
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)