У Нікополі киця, на ім’я Маруся негайно потребує родини. Вона живе у самому небезпечному районі, куди щодня прилітає російське залізо. Марусі досі щастило, чого не скажеш про її друга котика.
Про це розповідає волонтерка Анастасія Князєва у Facebook, передає Інформатор. Жінка приходить годувати безхатніх тварин навіть в найнебезпечніші місця.
Жінка показує фото кота, якого вбили росіяни, стріляючи з протилежного берега. Анастасія просить допомоги небайдужих. Треба негайно забирати Марусю з вулиці, з-під обстрілів, щоб і вона не загинула.
![У Нікополі шукають родину для киці Марусі, яка живе під обстрілами У Нікополі шукають родину для киці Марусі, яка живе під обстрілами](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/00.jpg)
У Нікополі шукають родину для киці Марусі, яка живе під обстрілами
![Через обстріли загинув котик Через обстріли загинув котик](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/0.jpg)
Через обстріли загинув котик
![Зверніть увагу на кицю Марусю Зверніть увагу на кицю Марусю](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/400750893_3025606867573900_3183997849948527728_n.jpg)
Зверніть увагу на кицю Марусю
Поки що, янголи-охоронці справлялися й оберігали волонтерку, яка ходить там де заборонено, бо треба годувати покинутих і безхатніх тварин. Проте не варто випробовувати долю, пише Анастасія. Ніхто не знає, чи повернешся ти звідти наступного разу.
![Буденність Марусі Буденність Марусі](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/088.jpg)
Буденність Марусі
“Дуже шкода тварин, які не дочекалися допомоги, яким я не встигла найти родину, бо люди хочуть породистих котиків навіть під час війни. А у янголів не буває породи, за якою наші люди гоняться”.
![Будь ласка, прихистіть Марусю Будь ласка, прихистіть Марусю](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/400861299_3025607087573878_2086714706209325143_n.jpg)
Будь ласка, прихистіть Марусю
Якщо ви готові прихистити кицю Марусю, телефонуйте за номером: (066) 988-03-53.
Раніше им повідомили про те, що в Апостолівській громаді рятувальники дістали корову з пастки. Також про те, що на Дніпропетровщині дівчинка знущалась над тваринами і записувала побиття на відео. І про те, що мешканці Нікополя можуть безкоштовно вакцинувати домашніх улюбленців.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)