За минулу добу, 25-го вересня, вогнеборці Дніпропетровщини здійснили 78 виїздів для ліквідації пожеж на відкритих територіях. В результаті цих займань вогонь знищив 75 га сухостою.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Більшість пожеж на відкритих територіях стається через необережне поводження з вогнем саме людей. Нерідко при випалюванні стерні, сухої рослинності пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі та існує загроза і загоряння житлових будинків. Часте спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами.
![Вогнеборці Дніпропетровщини здійснили 78 виїздів Вогнеборці Дніпропетровщини здійснили 78 виїздів](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-25-at-201524.jpg.jpg)
Вогнеборці Дніпропетровщини здійснили 78 виїздів
![В результаті займань вогонь знищив 75 га сухостою м](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-25-at-194549-1.jpg.jpg)
В результаті займань вогонь знищив 75 га сухостою
Вогнеборці закликають громадян відмовитись від спалювання сухостою! Кожен такий підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
![Більшість пожеж на відкритих територіях стається через необережне поводження з вогнем Більшість пожеж на відкритих територіях стається через необережне поводження з вогнем](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-25-at-183459.jpg.jpg)
Більшість пожеж на відкритих територіях стається через необережне поводження з вогнем
Якщо Ви стали свідком пожежі чи навмисного підпалу одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».
![Вогнеборці закликають громадян відмовитись від спалювання сухостою Вогнеборці закликають громадян відмовитись від спалювання сухостою](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-25-at-201202.jpg.jpg)
Вогнеборці закликають громадян відмовитись від спалювання сухостою
Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині під час пожежі у квартирі врятували 73-річного чоловіка. Під час пожежі врятували 44 людини, 5 цуценят та кроля.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)