Смертельна ДТП за участі малолітніх дітей сталася у Нікопольському районі. Малі їхали на самокаті. Загинула дівчинка.
Про це повідомляє Інформатор з посиланняи на “Дніпро оперативний”, а також на Покровську сільську територіальну громаду Нікопольського району, яка підтвердила загибель дитини.
Дорожня пригода сталася ввечері, 11 вересня, в селі Капулівка. Там водій автомобіля ЗАЗ Славута збив двох дітей 9 та 10 років, які рухались на самокаті.
За попередньою інформацією, діти виїхали з другорядної дороги. Уникнути зіткнення не вдалось.
В результаті жахливої ДТП 9-річна дівчинка загинула.10-річного хлопчика з тяжкими травмами госпіталізувала швидка
![Під Нікополем у ДТП загинула загинула дитина Під Нікополем у ДТП загинула загинула дитина](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_20-40-15.jpg)
Під Нікополем у ДТП загинула загинула дитина
Раніше ми повідомили про те, що подружжя поліцейських з Нікополя надало допомогу чоловіку, автівка якого перекинулась внаслідок ДТП. Також під Нікополем сталась смертельна ДТП, водій не впорався з керуванням.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)