ЖИТТЯ

Журналістка з Дніпропетровщини потрапила до ТОП-25 найкрасивіших дівчат країни

Через повномасштабну війну представницю від України на “Міс Світу” обере не журі, а українці шляхом онлайн-голосування. Оргкомітет “Міс Україна” представив 25 учасниць національного конкурсу 2023 року. Серед них – 26-річна криворіжанка Анна Шломенко.

Про це повідомляє  Інформатор Кривий Ріг з посиланням на офіційний сайт конкурсу, передає Інформатор.

На сайті missukraine пропонують обрати не лише “Міс Україну 2023”, а й “Міс Інтернешнл 2023” та “Міс Земля 2023”, які представлять нашу країну на міжнародних конкурсах Miss International та Miss Earth відповідно.

Віце-міс стане учасниця, яка посяде друге місце у голосуванні за титул “Міс Україна”, йдеться на сайті конкурсу. Там вже відкрито голосування, яке триватиме 14 днів. Обрати номінацію для нашої землячки можна за посиланням.

Анна Шломенко народилась у місті Кривий Ріг. Дівчина закінчила магістратуру за фахом «Журналістика» і працювала телеведучою. Вже з підліткового віку почала приймати участь у конкурсах краси і займати перші місця. Анна знімалась у багатьох рекламах та музичних кліпах. Ще до початку повномасштабної війни  активно займалася благодійністю, допомагала безпритульним, літнім людям і відвідувала дитячі будинки.

“Я вважаю, що найголовніше в людях добре серце та гідність, що і несу в маси. Своїми найяскравішими якостями вважаю щирість та наполегливість”, – пише про себе дівчина.

Нагадаємо, що фінал «Miss World 2023» цьогоріч буде проходити в Індії 9 грудня під гаслом «Краса з метою». Володарка корони «Miss World» разом з відповідними організаціями здійснює благодійні місії більш ніж у 100 країнах світу.

«Miss International 2023» проходитиме у Токіо, 26 жовтня. Конкурсантки є послами миру та краси. На фіналі «Miss International» учасниці презентують свої програми про гуманітарну місію щодо необхідності миру на Землі.

«Miss Earth 2023» відбудеться у Вʼєтнамі, 16 грудня. Переможниця «Miss Earth» стає представником їх фонду по програмі ООН та присвячує свій рік просуванню конкретних проєктів і вирішує проблеми, пов’язані з навколишнім середовищем.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас