ЖИТТЯ

У Нікополі невідомі гадять в мобільних укриттях

Укриття на автобусних зупинка встановлені для захисту життя нікопольців. Їх прибирають комунальники, щоб під час повітряних тривог містяни могли перечекати реальну загрозу. Проте не всі гідним чином оцінюють таку можливість захисту свого життя та здоров’я. Несвідомі громадяни почали використовувати укриття як громадську вбиральню.

Про це повідомляє прресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

У Нікополі завдяки співпраці міської влади з Нікопольським заводом феросплавів біля зупинок громадського транспорту та в місцях з високою інтенсивністю руху людей були встановлені 11 мобільних бетонних укриттів.

Неможливо передбачити, коли почнеться обстріл. Тому такі укриття неодноразово допомагали захистити життя людей, яких загроза артилерійського обстрілу застала зненацька на вулиці.

У Нікополі невідомі гадять в мобільних укриттях

У Нікополі невідомі гадять в мобільних укриттях

Однак знаходяться ті, хто застосовує укриття у якості туалету. Патрульну машину чи охоронця до кожного укриття поставити неможливо. Якщо ви побачили порушника з огидою поведінкою, зафіксуйте його на відео чи фото та передайте інформацію на “гарячу лінію” міської ради на Viber або Telegram за номером: (068) 495-25-84.

Винуватців обов'язково розшукають

Винуватців обов’язково розшукають

“Отримані фото- або відео- матеріали будуть передані до правоохоронних органів та опубліковані в соцмережах, щоб всі бачили цих «культурних людей»”, -йдеться у повідомленні.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас