ЖИТТЯ

На Дніпропетровщині чоловік ледь не помер подавившись шматком м’яса

4 вересня, о 17:35 до “швидкої” надійшов виклик в місті Кам’янське. По телефону повідомили, що чоловік 37 років подавився їжею, не дихає, посинів. На виклик терміново виїхала бригада інтенсивної терапії.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення директора Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радія Шевченко.

По прибуттю на місці медики виявили чоловіка, який лежав на підлозі обличчям вниз, без ознаків життя, шкіра обличчя синього кольору. Медсестра із ротоглотки корнцангом дістала шмат м’яса, який перекрив доступ повітря в дихальні шляхи.

Після оцінки стану відразу розпочали реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, штучна вентиляція легень, адреналін. На 12-ій хвилині реанімаційних заходів з’явились ознаки відновлення кровообігу, самостійне дихання, серцебиття, пульс. Постраждалого терміново госпіталізували до реанімаційного відділення.

Раніше ми повідомили про те, що рятувальники Дніпропетровщини допомогли чоловіку, який наштрикнувся потилецею на металевий штир. Також на Дніпропетровщині рятували дітей, які наковталися монет та магнітних кульок.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас