Протягом літа благодійні фонди надали значну підтримку жителям Нікопольського району району. На поточному люди отримали питну воду та гігієнічні набори. Загалом, мешканців 4 громад забезпечили майже 270000 літрами бутильованої води.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на повідомлення голови Нікопольської РВА Євгена Євтушенка.
Співпраця Нікопольської РВА з благодійними організаціями Project HOPE Ukraine, Global Empowerment Mission Ukraine та Howard G BUFFETT Foundation надала можливість Марганецькій, Червоногригорівській, Мирівській, Покровській (сільська) та Першотравневській громадам отримати 262 368 літрів питної бутильованої води.
![Мешканців 4 громад забезпечили бутильованою водою Мешканців 4 громад забезпечили бутильованою водою](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-03_14-33-46-4.jpg)
Мешканців 4 громад забезпечили бутильованою водою
![Допомога від благодійників Допомога від благодійників](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-03_14-33-46-2.jpg)
Допомога від благодійників
Також, жителі Вищетарасівки отримали 400 гігієнічних наборів від Global Empowerment Mission Ukraine та Howard G BUFFETT Foundation.
![Жителі Вищетарасівки отримали 400 гігієнічних наборів м](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-03_14-33-46-3.jpg)
Жителі Вищетарасівки отримали 400 гігієнічних наборів
Протягом літа усі благодійні фонди надали значну підтримку жителям району. Незважаючи на досить нелегку ситуацію з водопостачанням та ворожими обстрілами Нікопольщини, люди мали суттєву опору, йдеться у повідомленні.
Раніше ми повідомили про те, що один з ліцеїв Нікополя отримав 300 планшетів від благодійників з Австрії. Також про те, що діти пільгових категорій з Нікополя відпочивали в Угорщині.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)