За ніч ворог двічі атакував Нікопольський район. У самому Нікополі внаслідок обстрілу був пошкоджений будинок і газопровід. По Марганецькій громаді стріляли з артилерії.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Інформатор.
На щастя, обійшлося без жертв та поранених. В інших громадах області було тихо, вночі обстрілів не зафіксовано.
Раніше ми повідомили про те, що Нікополь атакували з безпілотника: поранено 4 людей. акож про те, що над Дніпропетровщиною сили ППО збили 4 крилаті ракети.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)