В межах проєкту з розвитку ООН та Genesis міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за результатами національного мультипредметного тесту привітав найкращих випускників з тимчасово окупованих територій Запорізької області.
Про це повідомляє Telegram–канал “Освіта Енергодара”, передає Інформатор.
Серед запрошених дівчат і хлопців, які отримали найвищі 200 балів із предметів НМТ, відзначили випускниць енергодарських закладів освіти – Владу Білик (гімназія № 5) та Єлизавету Кулініч (багатопрофільний ліцей), а також Альону Веремейчик (гімназія № 1), котра склала тест з української мови на 198 балів.
![Мінцифра відзначила школярів з Енергодару Мінцифра відзначила школярів з Енергодару](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_19-42-31.jpg)
Мінцифра відзначила школярів з Енергодару
Влада Білик набрала максимальний бал з української мови, а Єлизавета одразу з двох предметів: української мови та історії України. Вітаємо дівчат та бажаємо досягти найамбітніших цілей у житті.
![Діти відмінно склали мультитест Діти відмінно склали мультитест](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_19-53-31.jpg)
Діти відмінно склали мультитест
Раніше ми повідомили про те, що на 200 балів мультитест написали 11 випускників шкіл з Нікополя. Також двоє випускників Покрова склали мультитест на 200 балів.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)