ЖИТТЯ

На Дніпропетровщині чоловік кинув гранату у вікно колишньої дружини: жінці відірвало ноги

12 серпня, в Камʼянському, до “швидкої” о 2:50 надійшов виклик про вибух в квартирі. На виклик терміново виїхала бригада інтенсивної терапії.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення директора Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радія Шевченко.

На місці медики зʼясували, що чоловік вирішив помститися колишній дружині і кинув у вікно бойову гранату. Наслідки були жахливі: жінці 27 років відірвало дві ноги.

Медики одразу почали надавати жінці допомогу: накладені турнікети на кінцівки, внутрішньовенний доступ, знеболення, сангера, інфузія розчинів. З діагнозом: вибухова політравма, травматичнаампутація нижніх кінцівок на рівні середньої третини гомілок, опіки нижніх кінцівок і нижньої половини тулуба І-ІІ ступеню, шок» жінку госпіталізували до лікарні.

Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині 54-річний чоловік скоїв самогубство, підірвавши гранату. Також ми повідомили, що 41-річний мешканець Дніпропетровщини кинув у двір будинку гранату.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас