Мешканець Покрова деб’ютував на чемпіонаті Європи з кордових автомоделей, як тренер збірної України

У кінці липня Швейцарія стала центром для автомобільного спорту. Там проходив 72-й чемпіонат Європи з кордових автомоделей. Головним тренером команди збірної України став мешканець Покрова – Володимир Томілов.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Виконавчого комітету Покровської міської ради.

У Швейцарії зібралися найсильніші кордовики з 14 країн. Крім європейців, поза заліком виступали представники Австралії та США. Честь збірної України на Євро-2023 захищали 12 відомих автомоделістів, серед яких Майстер спорту України з автомодельного спорту, призер Чемпіонатів України, Європи та Світу, керівник автомодельного гуртка Будинку творчості Порова Володимир Томілов. Досвідчений автомоделіст у цих змаганнях ще й деб’ютував як тренер збірної України.

Команда України підтвердила високий клас світових та європейських лідерів. Збірна увійшла до п’ятірки найкращих. А у Кубку Європи українці посіли третє місце. Усі переможці та призери були нагороджені оригінальними кубками та медалями.

Тепер Володимир Томілов разом з збірною готується утверджувати імідж України як сильної спортивної держави на наступному, 73-му чемпіонаті Європи з автомодельного спорту (кордові моделі), який пройде у 2024 році в Угорщині.

Збірна України з кордових автомоделей

Раніше ми повідомили про те, що піаністка з Нікополя стала лауреатом І ступеню на Міжнародному фестивалі. Також про те, що учениця із Нікополя перемогла у найвідомішому в світі конкурсі гітаристів.