7 серпня, вечір та ніч у Нікополі минули без надзвичайних ситуацій. Комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Не ігноруйте сирену, загроза обстрілів в нас залишається.
Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.
Також мер та “Нікопольводоканал” попередив, що сьогодні, у Нікополі тимчасово знижено тиск у системі водопостачання. Наразі ведуться аварійно-ремонтних робіт. Це тимчасово.
Раніше ми повідомили про те, що поліція показала наслідки ворожих ударів по Нікополю і Марганецькій громаді. Також про те, що протягом ночі ворог випустив понад десяток снарядів по Нікополю та району.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)