Які нагороди отримали спортсмени з Нікополя на Всеукраїнських та Європейських змаганнях

Нікопольські спортсмени продовжують прославляти наш край. У липні 2023 року, вони  взяли участь у змаганнях Всеукраїнського та Європейського рівнів. В скарбничці наших спортсменів опинились золоті та срібні нагороди.

Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

18-20 липня відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з гри боча. Серед 35 спортсменів з різних міст України, участь у змаганнях взяли нікопольці – спортсмени КЗ “ДЮСШ № 1” Іван Мисляй (посів 4 місце) та Андрій Мороз (отримав дві золоті нагороди).

Відкритий Кубок Рівненської області з гри боча

Нікопольські спортсмени продовжують прославляти наш край

21 – 22 липня у Словаччині пройшов 4 етап Кубку Європи зі скелелазіння серед дорослих. Спортсменка ДЮСШ «Електрометалург» Оксана Бурова виборола срібну нагороду.

Оксана Бурова виборола срібну нагороду

З 25 до 29 липня у Словенії відбудеться Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, де єдиною представницею Дніпропетровщини стане нікопольчанка, вихованка НДЮСШ «Трубник», 17-річна Дар’я Доля.

Завдяки вам Нікополь потрапляє в історію не тільки українського, а й європейського спорту.

Раніше ми повідомили про те, що за тиждень спортсмени Дніпропетровщини вибороли 76 медалей. Також про те, що каноїстка з Енергодару здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи-2023.