За ніч ворог 6 разів атакував Нікопольщину. 5 разів обстрілювали район з важкої артилерії. Двічі гатили по Нікополю та тричі по населеним пунктам Марганецької громади району.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Інформатор.
Також ворог атакував територію громади з дрона. На щастя, за інформацією від рятувальників, руйнувань та постраждалих немає. В інших громадах області ніч пройшла тихо.
Нагадаємо, ЗСУ показали, як знищили ворожу техніку, направлену в бік Нікополя. За 500 днів війни у нашій області пронюхало 1846 сирен.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)