6 липня у Нікополі пройшло без обстрілів, без постраждалих, без поранених. У місті продовжуються роботи по відновленню водопостачання. За словами мера, роблять все можливе для того, щоб це було скоріше.
Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.
Також у місті збільшили кількість транспорту для підвозу води на пункти видачі. Будьте уважні, не ігноруйте сигнали тривоги, загроза обстрілів в нас залишається.
Раніше ми повідомили про те, що мешканці Нікополя можуть виїхати до безпечних регіонів України. Також про те, як мешканці можуть евакуюватися з Нікополя.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)