Днями Бучанський Герой Ілля Грабар був нагороджений орденом За мужність ІІІ ступеня посмертно. Чоловік народився у селі Капулівка, ріс у Нікополі. З початком війни приєднався до лав ЗСУ. Про його загибель стало відомо 25 грудня 2022 року.
Тож, 1 липня, під час концерту-реквієму, що відбувся у Бучанському міському парку орден Іллі отримала його мати Людмила Голуб, передає Інформатор.
Брат Іллі – відомий танцюрист, зірка кліпів Світлани Лободи та «Врємя і Стєкло», Назар Грабар також був нагороджений.
![Брат загиблого Іллі - відомий танцюрист, також був нагороджений Брат загиблого Іллі - відомий танцюрист, також був нагороджений](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/07/357448307_657401506415123_3258756456220331022_n.jpg)
Брат загиблого Іллі – відомий танцюрист, також був нагороджений
![Ілля Грабар був нагороджений орденом За мужність ІІІ ступеня посмертно Ілля Грабар був нагороджений орденом За мужність ІІІ ступеня посмертно](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/07/Nikopol-Illia-Hrabar.jpg)
Ілля Грабар був нагороджений орденом За мужність ІІІ ступеня посмертно
Разом із старшим братом він пішов у ЗСУ і під час бойових дій на передовій отримав поранення. Назар отримав почесний нагрудний знак Головнокомандувача «Сталевий хрест».
![Орден Іллі отримала його мати Людмила Голуб Орден Іллі отримала його мати Людмила Голуб](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/07/347263382_657401509748456_2705090813662822220_n.jpg)
Орден Іллі отримала його мати Людмила Голуб
Під час церемонії мати загиблого воїна звернулась до присутніх:
«Я не маю права жити так, як жила до того. Бо Ілля сказав: я іду захищати вас. Кожен день лягають кращі: історики, музиканти, актори… Люди, я вас дуже прошу, давайте жити за тих, хто там лягає. Все залежить від нас. Я люблю вас всіх», – звернулася до всім присутніх Людмила Миколаївна.
!["Люди, я вас дуже прошу, давайте жити за тих, хто там лягає" "Люди, я вас дуже прошу, давайте жити за тих, хто там лягає"](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/07/357086108_657401493081791_624375015681719313_n.jpg)
“Люди, я вас дуже прошу, давайте жити за тих, хто там лягає”
![Люди довго аплодували Люди довго аплодували](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/07/357433377_657401503081790_4408118636392100635_n.jpg)
Люди довго аплодували
Глядачі у залі не могли стримати сліз. І довго аплодували двом Героям з Бучі. Нагадаємо, родина зареєструвала фонд імені Іллі Грабара, який допомагає дітям.
Раніше ми повідомили про те, що на війні загинув 29-річний солдат з Покрова. У боях за волю України загинув працівник Запорізької АЕС. Також на війні загинув акушер-гінеколог з Нікопольського району. Також загинув 36-річний солдат з Нікополя.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)