ЖИТТЯ

Що відбувається на Запорізькій АЕС після підриву Каховської ГЕС

15 червня тимчасово окуповану ЗАЕС інспектував гендиректор МАГАТЕ Гроссі. Він констатував, що рівень води залишається на достатньому рівні, щоб станція могла підтримувати безпеку «певний час».

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення “Енергоатому”.

Знищення росіянами греблі Каховської ГЕС створило загрозу безпеці функціонування ЗАЕС через зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Окупанти відверто шантажують створеними ж ними проблемами безпеки атомного об’єкту. Напередодні колаборант рогов заявляв про «підготовку провокацій київським режимом», російська пропаганда розганяє фейковий ролик із нібито «погрозами українських військових підірвати ЗАЕС».

Ризиками безпеці ЗАЕС окупанти будуть намагатися скористатися як «аргументом» для необхідності припинення наступальних дій України. У цьому контексті зрозумілий їхній «дозвіл» на приїзд директора МАГАТЕ Гроссі.

Усунення усіх загроз та ризиків, пов’язаних із ЗАЕС, буде можливим лише після вигнання російських окупантів з півдня України та створення умов для безперешкодного доступу до об’єкту українських та міжнародних фахівців.

Раніше ми повідомили про те, що спецслужби рф готують нову дезінформацію. Також у Нікополі і районі заборонили виходити на берег Каховського водосховища.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас