ЖИТТЯ

Компанія “АТБ” передала дніпровським рятувальникам 18 пожежних машин

9 червня компанія “АТБ” передала 18 пожежних машин для рятувальних загонів дніпровської ДСНС. Це частина від партії машин та спеціального обладнання, які вдалося придбати завдяки акції “Сертифікат для ЗСУ”. Українці разом із “АТБ” змогли зібрати 70 мільйонів гривень, а компанія подвоїла цю суму. 

Ця спецтехніка не лише зможе заповнити втрачений автопарк рятувальників внаслідок останнього ракетного удару, але й дозволить надавати допомогу мешканцям регіону ще оперативніше. На передачі техніки був присутній голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак

“Та ситуація, яка зараз складається, показує, що український народ дійсно згуртовується і ми сьогодні бачимо явний приклад згуртування всього українського суспільства…Із дуже приємного, що ми сьогодні бачимо машину піротехніків, яка вперше у нас з’явилась у регіоні. Ця та техніка, яка допомагатиме розміновувати ті потреби, які в нас є. У нас є майже 10 тисяч гектар земель, які необхідно буде розмінувати, щоб наші сільськогосподарські підприємства працювали й розвивали Україну”, — розповів Сергій Лисак.

Разом із “АТБ” допомогу надали і європейські партнери з Норвегії та Шотландії. Рятувальники всього отримали 31 автомобіль, з яких 18 передала корпорація “АТБ”.

“Всебічна підтримка нашого суспільства у ці складні часи є принциповою та базовою позицією. Взагалі з початку повномасштабної агресії компанія “АТБ” вже надала, закупила за власні кошти понад 1000 автомобілів різного призначення. Загалом допомога компанії та її власників перевищує 450 мільйонів гривень. Сьогодні компанія “АТБ” передала чергову партію пожежних машин для рятувальних загонів нашої дніпровської ДСНС. Ми сподіваємося, що ці машини поповнять той склад техніки, який був пошкоджений під час ракетних обстрілів. А також стане у нагоді для максимально ефективної допомоги мешканцям нашого регіону”, — сказав начальник управління з корпоративних комунікацій “АТБ” Сергій Демченко.

Начальник управління з корпоративних комунікацій “АТБ” Сергій Демченко

Начальник управління з корпоративних комунікацій “АТБ” Сергій Демченко

“Наш особовий склад, включаючи керівництво, дякує всім за підтримку нашої служби. Загалом на сьогодні зайшла 31 одиниця техніки — пожежні, спеціальні і медичні автомобілі”, — подякував за допомогу перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Мирослав Дем’янчук.

Допоможе розміновувати поля

Допоможе розміновувати поля

Героям Слава!

Героям Слава!

Автопарк рятувальників поповнився спецтехнікою

Автопарк рятувальників поповнився спецтехнікою

Прямує на допомогу

Прямує на допомогу

Легковий транспорт

Легковий транспорт

Автомобілі для медичної допомоги

Автомобілі для медичної допомоги

Партнерський матеріал

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас