У Марганецькій громаді браконьер виловив з водойми понад 80 рибин під час нересту. У чоловіка виучили сітки та човен.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.
19 травня, о 8:00 на Каховському водосховищі поліцейські виявили чоловіка, який займався незаконним ловом риби. Він приїхав рибалити на автівці та взяв для цього заборонені знаряддя промислу: човен, весла, сітки та гумові штани. Чоловік встиг виловити карасі та сазани.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.
Нагадуємо, зараз на Дніпропетровщині діє нерестова заборона на вилов риби та раків. З 2021 року урядом збільшено таксу за незаконний вилов риби. Один сріблястий карась рахується як збиток у 1581 гривню, а сазан – у 3706 гривень. Усі кошти, отримані за відшкодування завданих збитків внаслідок порушення правил рибальства, надходять до місцевих бюджетів.
Раніше ми повідомили про те, що у Покрові на річці Базавлук потонув рибалка. Також на Дніпропетровщині 2-річний малюк впав у ставок.
![Під Марганцем браконьер виловив понад 80 рибин з Каховського водосховища під час нересту Під Марганцем браконьер виловив понад 80 рибин з Каховського водосховища під час нересту](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/whatsapp-image-2023-05-22-at-1731021.jpeg)
Під Марганцем браконьер виловив понад 80 рибин з Каховського водосховища під час нересту
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)