На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали у військовослужбовця 700 тисяч гривень. Вони познайомилися з військовим у хостелі та колі він ліг відпочивати, скористалися його мобільним телефоном та через онлайн-банкінг здійснили крадіжку коштів.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.
12 травня до поліції надійшло повідомлення від військового, що у нього з картки викрадено 700 тисяч гривень. Правоохоронця з’ясували, що зловмисники перевели частину грошей на свої банківські картки, іншу частину витратили на купівлю товарів в інтернет-магазинах.
Оперативники Дніпровського районного управління поліції спільно з працівниками кримінального аналізу розшукали підозрюваних. Ними виявилися жителі смт. Іларіонове віком 31 та 40 років. Під час слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили у фігурантів мобільні телефони, золоті прикраси, чеки на придбання товарів, банківську картку.
![У Дніпропетровській області двоє чоловіків обікрали військовослужбовця У Дніпропетровській області двоє чоловіків обікрали військовослужбовця](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/64635516c37e4114599598.jpeg)
У Дніпропетровській області двоє чоловіків обікрали військовослужбовця
![Прикраси вилучили у злочинців Прикраси вилучили у злочинців](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/6463551624057817900223.jpeg)
Прикраси вилучили у злочинців
15 травня чоловікам повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині 28-річний чоловік допомагав “косити” від армії за 4500 доларів США. Також мешканець Нікополя організував шахрайську схему заволодіння коштами ВПО.
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)