ЖИТТЯ

На Дніпропетровщині люди збирають “врожай” риби

Паводок накрив водойми Дніпропетровської області. Зараз вода  спадає. Риба не встигає відійти й залишається на суші. Місцеві мешканці збирають її руками.

Як повідомляє Інформатор Кривий Ріг з посиланням на групу “Рибалка у Кам’янському та Дніпропетровській області”, передає Інформатор.

На водоймі у Кам’янському, яку місцеві мешканці називають “Калоша”, після різкого зниження рівня води на землі залишилися лежати десятки кілограмів живої риби. Люди збирають її, аби не пропала, але побоюються, що їх можуть оштрафувати за незаконний вилов. При цьому, якщо рибу не зібрати, вона просто згниє і її все одно доведеться прибирати.

Як пише місцевий мешканець Володимир Кузьменко: ” Скільки було “паводків”, то такого не пригадаю. Так не встигали деякі особини повернутися в нормальні умови, але що так масово вперше”.

Як відреагували на надзвичайну ситуацію у Дніпропетровській рибоохоронній інспекції і чи стануть штрафувати за “понаднормово” зібрану рибу, доки невідомо.

Нагадаємо, в Дніпропетровській області встановили третій рівень небезпеки через затоплення. Все через значні скиди води під час пропуску весняного водопілля. Щодо якості питної води через паводки на Дніпропетровщині: офіційний коментар.

Альона Антонова 

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас