22 лютого, у сороковину трагедії, у Дніпрі на Набережній Перемоги відбулась панахида за загиблими від російської ракетної атаки. Десятки людей прийшли до зруйнованого будинку вшанувати пам’ять тих, чиє життя забрали російські загарбники.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення Інформатор Дніпро.
Окрім небайдужих, друзів та рідних загиблих, на служіння прийшли робітники ДСНС, які сприймають трагедію дуже особисто. Саме рятувальники майже 3 доби без зупинки розбирали завали, рятували тих, хто вижив і вилучали тіла тих, хто загинув. Проводив панахиду Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон у співслужінні міського духовенства.
Багато людей принесли квіти та свічки. Після завершення панахиди їх поклали біля місця трагедії.
Раніше ми повідомили про те, що у Нікополі прощались з Героем Сергієм Октябрьським. Він загинув на фронті захищаючи нашу Батьківщину від навали російських загарбників.
![40 днів з моменту трагедії 40 днів з моменту трагедії](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a2f9aa873.14710771.jpg)
40 днів з моменту трагедії
![Відбулась панахида Відбулась панахида](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a30f1d695.01447966.jpg)
Відбулась панахида
![Рятувальники розбирали завали будинку три дні Рятувальники розбирали завали будинку три дні](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a31c14bd0.68480148.jpg)
Рятувальники розбирали завали будинку три дні
![Багато людей прийшли на панахиду Багато людей прийшли на панахиду](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a33cb9446.31971450.jpg)
Багато людей прийшли на панахиду
![Біль Біль](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a306bae65.13370644.jpg)
Біль
![Люди принесли квіти Люди принесли квіти](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a328fd5c8.52440806.jpg)
Люди принесли квіти
![40 днів з трагедії 40 днів з трагедії](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a3334ce00.32550598.jpg)
40 днів з трагедії
![Реквієм Реквієм](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a34c23bf4.40093731.jpg)
Реквієм
![Біль та смуток Біль та смуток](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a3346f334.46068928.jpg)
Біль та смуток
![Реквієм Реквієм](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/63f61a35482f57.77652784.jpg)
Реквієм
Денис Чубченко, Дмитро Плаксін, Ярослав Жахалов
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)