ЖИТТЯ

В Нікополі приватне підприємство виготовляло продукцію для рф

В Нікополі промислове підприємство, власником якого є російська оборонна корпорація, займалося виробництвом продукції зі спеціального сплаву для використання в оборонній сфері. Виготовлена продукція великими партіями надходила до країни-агресора та використовувалася в авіаційній, ракетній та інших військових галузях.

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Дніпропетровської обласної прокуратури.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури забезпечили передачу до АРМА понад 70 мільйонів гривень арештованих коштів на банківських рахунках підприємства, засновниками якого є громадяни РФ. Наразі триває процедура передачі корпоративних прав, майнового комплексу, готової продукції,  виробничих ліній, сировини загальною вартістю понад 400 млн грн.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України, за попередньою змовою групою осіб триває (ч. 3 ст. 110-2 КК України). Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Раніше ми повідомили про те, що “Енергоатом” призупиняє договори з працівниками ЗАЕС, які підписали контракти з окупантами. Детальніше тут.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас