ЖИТТЯ

Діти з Енергодару мерзнуть у росії: чи вдасться повернути малечу додому

Очільники окупованих міст Запорізької області, зокрема й Енергодара, раніше повідомляли на своїх Telegram-каналах, що військовослужбовці рф та представники окупаційних адміністрацій організували масове відправлення до Краснодарського краю росії та Криму українських дітей. Ворог зробив це під приводом організації відпочинку та оздоровлення дітей у таборах під час канікул.

Ця тема набула широкого розголосу в ЗМІ та викликала суспільний резонанс. Наразі Запорізька обласна прокуратура розслідує даний факт.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Медіа Центр Енергодара”.

Відомо, що окупанти відмовляються повертати дітей батькам. Вони просили передати малечі теплий одяг. Також в інформаційних повідомленнях йде мова, що на цей час дітей утримують проти їхньої волі у неопалюваних приміщеннях, без належного харчування та теплого одягу. Такі дії є порушенням законів та звичаїв війни, передбачених міжнародним законодавством.

За цими фактами прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України, та розпочаті досудові розслідування.

«Проводяться першочергові слідчі дії та вживаються заходи для встановлення всіх обставин цих подій», — зазначили у відомстві.

Раніше ми повідомили про те, що в Енергодарі рф планує провести російське свято. Подробиці – тут.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас