Дзюдоїстка із Покрова стала Чемпіонкою Європи серед юніорів

Мешканка Покрова Єлизавета Литвиненко завоювала золото на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок. Вона представляла збірну України у категорії до 78 кг.

Чемпіонат пройшов у Празі. До нього долучилися спортсмени та спортсменки не старше 21 року з всієї Європи. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на повідомлення мера Покрова Олександра Шаповала.

За нагороди на чеських татамі боролися 349 спортсменів із 39 країн Старого Світу. За результатами змагань перемогу здобула Єлизавета Литвиненко, виборовши її у чотирьох поєдинках. Вона підняла Прапор України – Прапор Переможців! Вітаємо дзюдоїстку та її тренера Сергія Сінілова з черговим вагомим титулом.

Єлизавета Литвиненко завоювала золото на Чемпіонаті Європи з дзюдо

Раніше ми писали про те, що на п’єдесталі Чемпіонату світу зі скелелазіння опинилися одразу дві спортсменки із Никополя. Про це читайте тут.