ЖИЗНЬ

Російські загарбники знову обстріляли Запорізьку АЕС: ситуація на 11 серпня

Сьогодні, 11 серпня російські загарбники знову обстріляли Запорізьку АЕС і території поблизу. Однак наразі ситуація на станції є контрольованою. Інформація, яка миттєво з’явилася у ворожих пабліках є фейковою та маніпулятивною.

Про це Інформатор дізнався із офіційного Telegram-каналу «Енергоатома».

Сьогодні окупанти вкотре піддали обстрілам найбільшу в Україні та Європі Запорізьку атомну електростанцію. Зафіксовано п’ять «прильотів» у районі комендатури станції – безпосередньо поруч із дільницею зварки та сховищем джерел випромінювання. Внаслідок чого, на невеликій ділянці зайнялася трава, але, на щастя, ніхто не постраждав.

Однак ворог на цьому не зупинився. Ще п’ять «прильотів» сталися в районі пожежної частини, яка розташована неподалік від ЗАЕС. Внаслідок обстрілів на станції не вдалося вчасно провести «перезмінку». Адже задля безпеки атомників автобуси з персоналом наступної зміни розвернули назад в Енергодар. Допоки ситуація остаточно не нормалізується, роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни.

«Ситуація на станції наразі є контрольованою. Інформація, яку миттєво почали розганяти у ворожих пабліках, що нібито персонал у паніці полишає станцію, є фейковою та маніпулятивною. Це теж зброя, з якої росіяни намагаються нищити ЗАЕС, тому довіряйте лише офіційним джерелам», — йдеться у повідомленні.

Раніше Інформатор писав про те, яка ситуація на Запорізькій АЕС станом на 11 серпня. Про це читайте за посиланням.

Юлія Кожемяка

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт nikopol.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас