ЖИЗНЬ

Нікополь потерпає від обстрілів: коментарі постраждалих

Жителі Нікополя вже майже місять потерпають від нічних ворожих обстрілів. По житловим кварталам гатять з «Градів» майже кожну ніч. 

Інформатор поспілкувався з містянами, які постраждали від ворожих обстрілів.

Майже п’ять місяців Нікополь мирно жив поряд з небезпечним сусідом, що знаходиться на іншому березі водосховища. Перший обстріл був несподіваним. 12 липня Нікополь обстріляли реактивними снарядами з «Градів».

Місцева жителька Людмила Миколаївна розповіла, що в Нікополі стало страшно коли захопили Енергодар. Ще страшніше коли почались перші обстріли, ворожі снаряди потрапили і до її будинку.

«У нас все затряслося, шибки посипалися, ми вийшли на вулицю, як все вщухло. Моторошно, прямо як у фільмах, але це виходить життя», — розповідає Людмила.

На питання, чому вона не виїжджає з міста, адже тут небезпечно, жіночка відповіла, що в неї вже не той вік, та те що вона сподівається на Бога, а ще більше вірить в Українських воїнів та в перемогу.

Раніше ми повідомили про те, що в Нікополі під ворожий обстріл потрапив будинок дитячої творчості та дитсадок. А також про те, що після нічного обстрілу в поліцію Нікополя надійшло 48 повідомлень про руйнування.

Анна Томілова, Влад Гарнаєв

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт nikopol.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас