ЖИЗНЬ

Як живе Нікополь під обстрілами

Вже три тижні росіяни б’ють по житлових кварталах Нікополя, що на Дніпропетровщині. Не чекаючи наказу про примусову евакуацію, військове керівництво району вже домовляється з санаторіями про утримання переселенців. Дехто з містян їде, а дехто — повертається.

Докладніше про ситуацію розповів очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, повідомляє Інформатор посилаючись на Інформатор Україна.

За словами голови РВА, ворог використовує РСЗО і стріляє з протилежного берега. Сьогоднішня ніч не стала винятком — Нікополь обстріляли двічі. Як наслідок — зруйнована житлова і господарська забудова, ушкоджені автотранспорт і комунікації. Євген Євтушенко впевнений, що росіяни вдаються до тактики «випаленої землі» через неміч і неможливість зайти на нашу землю. Він називає це терором мирного населення, адже місто жодним чином не провокувало ворога на це, і ураження дістають зовсім не військові об’єкти.

Рішення про примусову евакуацію приймають військові, однак такої команди для Нікополя не було. Проте люди можуть виїхати евакуаційним потягом або автотранспортом. Євген Євтушенко закликає до цього жінок з дітьми, пенсіонерів та людей з інвалідністю. А здорових і молодих чоловіків — залишитись і допомагати боронити рідну землю.

«Якщо евакопотягами спочатку обстрілів виїжджали 100 чоловік, то в перші дні виїжджало до 400 чоловік. В 4 рази зросла ця кількість. Це дуже велика статистика. Наразі цей пік спав. У місті залишилось близько 50% його мешканців», — каже Євген Євтушенко.

Він звернув увагу, що деякі мешканці не хочуть залишати місто, бо вважають, що мають бути там, де народились і виросли. Деякі повертаються додому, бо почуваються тут спокійніше. Тому кількість тих, хто знаходиться у Нікополі, коливається.

Як живе Нікополь під обстрілами

Як живе Нікополь під обстрілами

Залишилось близько 50% мешканців

Залишилось близько 50% мешканців

Обстріли Нікополя тривають щоночі

Обстріли Нікополя тривають щоночі

Раніше ми повідомили про те, що окупанти обстріляли територію біля промислового майданчика ЗАЕС. А також ро те, що в Енергодарі окупанти обстрілюють житлові квартали міста з ЗАЕС.

Софія Єлагіна

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт nikopol.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас