ЖИЗНЬ

Люди почали «кидатися» один на одного: Євтушенко звернувся до мешканців Нікополя

Багатоденні нічні обстріли призвели до невротизації та зростання агресії. Люди почали кидатися один на одного в побуті та коментарях під дописами, шукати зраду, впадати в ступор та тому подібне.

Це стосується кожного нікопольця. Євген Євтушенко, голова Нікопольської районної військової адміністрації, у своїй соціальній мережі написав звернення до мешканців Нікополя. Про це передає Інформатор.

Нажаль, в країні почалася війна, яка дуже вплинула на психічний стан кожної людини. Дуже важко спокійно сприймати всі ті страшні події, які зараз відбуваються з українцями. 12 липня обстріли почалися і в нашому районі. На цьому фоні у мешканців Нікополя зросла агресія один на одного, люди почали «бачити ворога» навіть в обличчях своїх земляків.

«Надмірну агресію і тривожність пропоную спалювати допомагаючи відповідним службам ліквідовувати результати обстрілів, працюючи разом з волонтерами над виготовленням маскувальних сіток та в інші, подібні способи. Бажаючим надам необхідні контакти. Нагадаю, що Нікопольська військова адміністрація завжди готова сприяти позитивним ініціативам», — наголосив голова.

Також Євген Євтушенко додав, що це не спроба повчати когось жити, а констатація фактів сьогодення. Він запропонував ще раз переглянути орієнтири та акценти:

  • ми єдина нація на яку напав зовнішній ворог.
  • всередині країни маємо ворогів у вигляді колаборантів та «ждунів» руського міра. Інші люди наші брати та сестри, навіть, якщо їх думка чимось вирізняється від нашої.
  • будь-які внутрішні конфлікти послаблюють нашу здатність до спротиву ворогу та зменшують шанси на перемогу.
  • підвищення організації, самоорганізації та взаєморозуміння сприяють покращенню психологічного комфорту та результативності кожного з нас окремо та суспільства в цілому.
  • війна кожного дня наносить нам психологічні травми. Не маючи можливості змінити цю обставину нам потрібно змінити своє відношення до неї.
  • спокій, виважене ставлення до життєвих ситуацій та домінування думок над емоціями сьогодні є головним капіталом.

А, що ви думаєте з цього питання? Пишіть свої думки в коментарях.

Раніше Євген Євтушенко показав фото наслідків обстрілу Нікополя. Ранкове звернення Александра Саюка шукайте — тут. Нікополь внесли до переліку територій з активними бойовими діями. Деталі чимтайте тут.

Юлія Кожемяка

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт nikopol.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас