ЖИТТЯ

Бойовики застосували «Гради» по громаді Нікополя: подробиці

Вчора ввечері та вночі сьогодні зафіксовано загострення військової ситуації навколо меж району. Ворог знову використовує РСЗВ для обстрілу мирних сіл та міст Дніпропетровської області.

Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на офіційну сторінку у Facebook голови Нікопольської районної військової адміністрації Євгена Євтушенко.

На щастя, вечірній обстріл минув без жертв та руйнувань. Зранку з’ясували, що “прильоти” були. На території однієї з громад, за межами населеного пункту наявні боєприпаси, що не спрацювали та, можливо, касети РСЗВ. Викликали фахівців.

“Велике прохання до місцевих жителів, які вже намагаються подивитись та сфотографувати- не заходьте на територію, що носить назву “лиман” – це може бути смертельно небезпечно”, – наголошує Євген Євтушенко.

Ось так орки вчора ввечері випустили ракети з непідконтрольного Енергодару у бік Нікопольського району. Відео опублікували в одному з Telegram-каналів.

Також Євген Євтушенко завернувся до мешканців міста: “Відкладіть в бік конспірологію типу “влада нас заспокоює та приховує” – наскільки це можливо у військовий час, ви обов’язково будете поінформовані щодо важливих подій на території району”.

Взагалі ніч минула без повторних обстрілів та бойових дій. Техніка та жива сила окупантів на території району не виявлена.

“Дякую міським головам та головам громад, працівникам ДСНС і поліції за оперативну роботу”.

З Нікополя на фронт передали ще дві автівки. Також ми розповіли про те, що УЗ подовжує маршрут потяга «Запоріжжя — Львів» до Ужгорода.

Олена Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас