ЖИТТЯ

Микола Лукащук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень

Цього тижня російські окупаційні війська посилили атаки по території Дніпропетровщини. Тиждень не минув без втрат серед цивільного населення. Двоє людей загинуло у Дніпрі внаслідок прильоту ракети на територію АТП.

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення пресс-служби Дніпропетровської ОДА.

Окрім ракетних атак по обласному центру, протягом тижня під потужними ударами знову був Криворізький район, особливо Зеленодольська громада. Починаючи з понеділка, в районі зафіксовано щонайменше 5 ворожих атак. Тобто кожного дня російські окупанти гатять по мирному населенню і по цивільним об‘єктам. Саме Криворізький район зараз найбільше страждає від дій загарбників.

Микола Лукашук розповів про знешкодження вибухонебезпечних предметів. Починаючи з понеділка, групою піротехнічних робіт служби ДСНС здійснено 10 виїздів, виявлено та знищено 39 одиниць вибухонебезпечних предметів. Всього від початку повномасштабного вторгнення на Дніпропетровщині виявлено і знешкоджено 3657 снарядів.

Дніпропетровщина залишається лідером серед регіонів за кількістю внутрішньо переміщених осіб – майже 276 тисяч. Щодня до нас прибуває 1-2 тисячі ВПО. Найбільше людей залишаються у Дніпрі – 117,2 тисяч та у Кривому Розі – 51,1 тисяч.

Щодо освітнього процесу, Микола Лукашук зазначив, що він вже завершився у всіх громадах області. Наразі учні готуються до складання національного мультипредметного тесту, який школярі складатимуть замість ЗНО. В області облаштовуються пункти для проходження тесту: їх буде 60 (у 25 громадах). Зареєструвалось більше 21 тисячі учнів.

Раніше ми повідомили подробиці нічного обстрілу Нікопольського району. Про це читайте тут.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас